O nas - Autopralnia - pranie tapicerki samochodowej i meblowej Bydgoszcz

Idź do spisu treści

Menu główne:

O nas

Jesteśmy lokalną firmą działającą na bydgoskim rynku. Zajmujemy sie praniem tapicerki samochodowej i meblowej . Do prania używamy tylko sprzętu i preparatów firmy Karcher.Metoda którą stosujemy do prania tapicerki samochodowej to tzw. metoda ekstrakcyjna. Polega ona na rozpyleniu na czyszczoną powierzchnię roztworu wody i środka czyszczącego i następnym jego odessaniu.
Brud oraz zanieczyszczenia są w ten sposób rozpuszczane i usuwane. Pozostała niewielka wilgoć szybko odparowuje z czyszczonej tapicerki samochodowej. Metoda ta czyści dogłębnie tapicerkę nie pozwalając na jej przemoczenie.

Środki czyszczące, które używamy do prania i czyszczenia są wyłącznie najwyższej jakości, specjalnie dobierane do czyszczonej tkaniny. Pozostawiaja po sobie zapach i odczucie świeżości i czystości. Środki te posiadają wszelkie wymagane certyfikaty oraz świadectwa techniczne. Są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nie wywołują alergii ani podrażnień, a tkanina schnie do 30 procent szybciej niż przy zastosowaniu innych preparatów. Świadczymy również usługi typu mycie silnika,nabłyszczanie opon, neutralizacje przykrych zapachów i inne. Nasze usługi wykonujemy u klienta. Dojeżdżamy do klienta w przypadku prania tapicerki samochodowej, dywanów lub tapicerki meblowej. Zapraszamy do współpracy. Jeżeli mieszkasz w bloku i nie dysponujesz garażem lub wiatą która posiada prąd - usługę wykonamy u nas.

filmik pranie tapicerki samochodowej bydgoszcz
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego